Poznaj nas

Witamy na stronie firmy IziNet oferującej usługi z zakresu serwisu komputerowego oraz opieki informatycznej w Warszawie oraz okolicach.

Na stronie znajdziecie Państwo informację na temat naszej dotychczasowej działalności oraz naszej oferty: naprawy komputerów i laptopów Warszawa z opcją dojazdu do klienta, opieka informatyczna (obsługa informatyczna), montaż systemów monitoringu wizyjnego, sieci LAN oraz informację jak skorzystać z naszych usług.

Wszystkie nasze usługi wykonujemy rzetelnie ale jednocześnie szybko ponieważ rozumiemy jak ważna jest stabilna i bezproblemowa praca komputera zarówno w domu jak i w firmie. Każdego klienta i jego sprzęt traktujemy indywidualnie tak jakby był to nasz sprzęt. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie oraz na wszystkie nasze naprawy udzielamy gwarancji. Możesz nam zaufać – nasze umiejętności opieramy nie tylko na wykształceniu ale także wieloletnim doświadczeniu zawodowym.

Do skorzystania z naszych usług zapraszamy firmy działające na terenie Warszawy i okolic, oferujemy kompleksową opiekę informatyczna w ramach której zajmiemy się obsługą informatyczną Twojej firmy. W dzisiejszych czasach większość firm korzysta z mniej lub bardziej rozbudowanych rozwiązań informatycznych. Rozwiązania te mają na celu ułatwić pracę ale w przypadku awarii podczas której firma nie może normalnie pracować mogą być przyczyną duży strat finansowych. Dlatego też zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy zarówno pomoc na miejscu w siedzibie Twojej firmy (dojazd informatyka z naszej firmy na terenie Warszawy i okolic) a także pomoc zdalną która może być dużo szybsza.

Do naprawy swój sprzęt możesz dostarczyć do naszego serwisu mieszczącego się w Warszawie w dzielnicy Targówek (Bródno) lub możemy zaproponować odbiór sprzętu do naprawy i odwiezienie na terenie całej Warszawy i okolic. Możemy także zaproponować naprawę laptopa lub komputera u Ciebie w domu – dojeżdżamy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu, doradzimy jaka forma naprawy będzie dla Ciebie najbardziej korzystna.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – Serwis komputerowy IziNet ul. Piotra Wysockiego 27 (Warszawa Targówek – Bródno) obok ASO Peugeot.