Izinet - Poznaj nas

Witamy na stronie firmy IziNet oferującej usługi z zakresu serwisu komputerowego oraz opieki informatycznej w Warszawie (Targówek, Bródno, Białołęka, Praga Północ, Praga Południe, Żoliborz, Śródmieście, Mokotów, Wola, Ochota, Bielany, Bemowo, Wilanów, Ursynów, Włochy, Ursus, Rembertów, Wesoła) oraz okolicach (Marki, Ząbki, Zielonka, Kobyłka, Wołomin, Jabłonna, Legionowo, Łomianki, Pruszków, Piaseczno) .

Na stronie znajdziecie Państwo informację na temat naszej dotychczasowej działalności oraz naszej oferty: naprawy komputerów i laptopów (m.in. Asus, Acer, HP, Dell, Lenovo, MSI, Sony Vaio, Samsung i inne) Warszawa (Targówek, Bródno, Białołęka, Praga Północ, Praga Południe, Żoliborz, Śródmieście, Mokotów, Wola, Ochota, Bielany, Bemowo, Wilanów, Ursynów, Włochy, Ursus, Rembertów, Wesoła) oraz okolice (Marki, Ząbki, Zielonka, Kobyłka, Wołomin, Jabłonna, Legionowo, Łomianki, Pruszków, Piaseczno) z opcją dojazdu do klienta, opieka informatyczna (obsługa informatyczna), montaż systemów monitoringu wizyjnego, sieci LAN oraz informację jak skorzystać z naszych usług. Składamy również komputery zarówno z części dostarczonych przez klienta jak i według ustalonej wcześniej specyfikacji.

Wszystkie nasze usługi wykonujemy rzetelnie ale jednocześnie szybko ponieważ rozumiemy jak ważna jest stabilna i bezproblemowa praca komputera zarówno w domu jak i w firmie. Każdego klienta i jego sprzęt traktujemy indywidualnie tak jakby był to nasz sprzęt. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie oraz na wszystkie nasze naprawy udzielamy gwarancji. Możesz nam zaufać – nasze umiejętności opieramy nie tylko na wykształceniu ale także wieloletnim doświadczeniu zawodowym.

Do skorzystania z naszych usług zapraszamy firmy działające na terenie Warszawy i okolic, oferujemy kompleksową opiekę informatyczna w ramach której zajmiemy się obsługą informatyczną Twojej firmy. W dzisiejszych czasach większość firm korzysta z mniej lub bardziej rozbudowanych rozwiązań informatycznych. Rozwiązania te mają na celu ułatwić pracę ale w przypadku awarii podczas której firma nie może normalnie pracować mogą być przyczyną duży strat finansowych. Dlatego też zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy zarówno pomoc na miejscu w siedzibie Twojej firmy – dojazd informatyka z naszej firmy na terenie Warszawy (Targówek, Bródno, Białołęka, Praga Północ, Praga Południe, Żoliborz, Śródmieście, Mokotów, Wola, Ochota, Bielany, Bemowo, Wilanów, Ursynów, Włochy, Ursus, Rembertów, Wesoła) i okolic (Marki, Ząbki, Zielonka, Kobyłka, Wołomin, Jabłonna, Legionowo, Łomianki, Pruszków, Piaseczno) a także pomoc zdalną która może być dużo szybsza.

Do naprawy swój sprzęt możesz dostarczyć do naszego serwisu mieszczącego się w Warszawie w dzielnicy Targówek (Bródno) lub możemy zaproponować odbiór sprzętu do naprawy i odwiezienie na terenie całej Warszawy i okolic. Możemy także zaproponować naprawę laptopa lub komputera u Ciebie w domu – dojeżdżamy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu, doradzimy jaka forma naprawy będzie dla Ciebie najbardziej korzystna.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – Serwis komputerowy IziNet ul. Piotra Wysockiego 27 (Warszawa Targówek – Bródno) obok ASO Peugeot.